
Kontakt:
- 739 143 230

mgr Wiktoria Siołek
OPINIA PACJENTA: Trafiłam do pani Wiktorii z Hashimoto, problemami hormonalnymi, niską ferrytyną i SIBO. Byłam ciągle zmęczona, miałam problemy z jelitami, cerą i mimo wielu prób nie mogłam schudnąć. Dzięki indywidualnie dobranej diecie moje samopoczucie bardzo się poprawiło, wyniki są w normie, a waga ...








Twój komentarz