
Kontakt:
- 739 143 230

mgr Wiktoria Siołek
OPINIA PACJENTA: Dietę oceniam pozytywnie. Fajnie, że potrawy przygotowuje się bardzo szybko i przy tym są smaczne. Nie chodzę głodna a to najważniejsze :)
30.04.2022

Problem zazwyczaj nie leży w jadłospisie, ale w tym, co dzieje się w głowie przed otwarciem lodówki 🧠✨
Stop zajadaniu stresu i walce z samym sobą. Czas, żeby jedzenie przestało być Twoim wrogiem, a stało się paliwem i przyjemnością bez wyrzutów sumienia.

Twój komentarz